KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 16353192
nr 1635 3192
Skulpturer
2 st, Kina, 1920-tal. Höjd: 22 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 18:53:44
100 kr
150 kr
500 kr